Dlaczego bramy Beditom?

 Beditom  Beditom logo  Bramy Beditom

Dlaczego bramy Beditom?
Oto kilka argumentów za:

Jakość pozbawiona kompromisów – potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja bram Beditom odbywa się z wykorzystaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe normy europejskie i światowe. Dzięki temu możemy udzielić wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

Wieloetnie doświadczenie – Beditom posiada ogromne doświadczenie i tradycje w zakresie sprzedaży i produkcji bram segmentowych w Polsce. Nasi wysoce wykwalifikowani eksperci dbają o każdy detal i nieprzerwanie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Bramy garażowe Beditom

Najnowocześniejsze zabezpieczenia przeciwko pęknięciu spreżyn, przeciwko zerwaniu linek, przeciwko przytrzaśnięciu palców a także zastosowanie niskiego progu w drzwiach serwisowych pozwalają na bezpieczną i bezawaryjną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

Gwarantowana energooszczędność. Bramy Beditom produkowane są z paneli o grubości 40 mm wypełnionych trudnopalną pianką poliuretanową (bez freonu) i wyposażone są w zestaw trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek, które umiejscowione są na całym obwodzie bramy. Wykorzystane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki zastosowaniu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierowności podłogowe.

Komfortowy przejazd – W porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi przez konkurencyjne firmy, a zwłaszcza tam gdzie przewidziane są tradycyjne bramy skrzydłowe, segmentowe bramy Beditom gwarantują szersze światło przejazdu, co jest szczególnie ważne dla klientów którzy posiadają nowoczesne samochody osobowe, terenowe lub vany.

Bezpieczny garaż – Śpij spokojnie. Zautomatyzowane bramy Beditom pomagają Ci spać spokojnie. Automatyczne ryglowanie w prowadnicy doskonale chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramę przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania.

Niezawodne działanie. Wygoda ponad wszystko – dzięki zastosowaniu napędów najwyższej światowej klasy i renomie, nasze bramy otwierają się automatycznie i dzięki użyciu np. napędu Duo Rapido, który charakteryzuje się zwiększoną prędkością otwierania nawet o 50 % w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi, pozwala na szybszy wjazd do garażu, co jest bardzo istotne tam gdzie występuje zwiększone nasilenie ruchu.

Łamiemy standardy wymiarów – Wszystkie bramy Beditom produkowane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.

Ekologicznie przyjazne – Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Nasza firma nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w naszej produkcji używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.