Napędy do bram przemysłowych

Bramy przemysłowe Beditom spełniają wszystkie wymagania stawiane tego rodzaju produktom zarówno w zakresie funkcjonalnym jak i prawnym. Trwałe i niezawodne napędy do bram przemysłowych firmy GFA Elektromaten z szeroką ofertą opcji dodatkowych idealnie uzupełniają naszą ofertę bram przemysłowych.

Automatyka niemieckiej firmy GFA Elektromaten jest zgodna z najbardziej wymagającymi normami europejskimi i światowymi. Posiadamy wszelkie świadectwa i certyfikaty wymagane przez prawo zarówno w zakresie montażu jak i eksploatacji automatycznych bram przemysłowych w najróżniejszych zastosowaniach.

 

Napęd nasadowy bezpieczny SI

Napęd nasadowy bezpieczny SINapędy nasadowe „Bezpieczne SI” to specjalne napędy do bram przemysłowych, które muszą być zabezpieczone przed opadnięciem. Opatentowane urządzenie chwytające wbudowane jest w przekładnię. Napęd montuje się bezpośrednio na wale bramy.

Napęd łańcuchowy KE

Napęd łańcuchowy KENapędy łańcuchowe KE to specjalne napędy do bram przemysłowych. Wał napędzany jest przez przekładnię łańcuchową. W przypadku bram, które muszą być zabezpieczone przed opadnięciem, stosowane jest oddzielne urządzenie chwytające.

 Napęd do bram sekcyjnych SE

Napęd do bram sekcyjnych SENapęd do bram segmentowych SE to specjalny napęd do bram segmentowych z wyważeniem masowym. Montaż napędu odbywa się przeważnie bezpośrednio na wale bramy.

Napędy specjalne

Napędy specjalneGFA Elektromatten jako wiodący producent napędów do bram przemysłowych oferuje również rozwiązania do zastosowań specjalnych.

Urządzenia chwytające FG

Urządzenia chwytające FGDo bram i innych podniesionych ciężarów, które zgodnie z normą DIN EN 12453 muszą być zabezpieczone przed upadkiem. Oddzielne urządzenia chwytające stosowane są przy bramach z niewyważoną kurtyną, gdzie napęd wału bramy przenoszony jest przez przekładnię łańcuchową.

Układy sterownicze do bram

Układy sterownicze do bramWażnym elementem nienagannie działającej instalacji bramowej jest układ sterowniczy. Układy sterownicze do napędów GFA cechują się niezawodnością, długowiecznością i prostotą obsługi. Łączone są z napędami za pomocą niezamienianych złączy wtykowych.