O nas

O firmie

Nasza firma powstała w 1993 roku, mamy wieloletnie doświadczenie w dostawach do klienta oraz montażu stolarki budowlanej. Nastawieni jesteśmy na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług. Najważniejszą dewizą naszego działania zawsze było zadowolenie klienta.

Dobór odpowiednich dostawców, partnerów handlowych oraz współpracowników, zapewni Państwu wysoki poziom obsługi i satysfakcję z zamawianych produktów oraz usług.

Gdzie działamy?

Firma znajduje się na północy Polski – w Chwaszczynie na przedmieściu Trójmiasta, mamy też filię w Niemczu na przedmieściu Bydgoszczy. Oferowane przez nas produkty i usługi można zamówić najlepiej umawiając się w miejscu Państwa inwestycji co jest ważne szczególnie przy wyborze (dopasowaniu) rodzaju i ocenie możliwości montażu bramy segmentowej Beditom oraz automatyki.

Czy tylko Trójmiasto?

Oczywiście nie. Dbając o Państwa potrzeby, Bramy-plus oferuje produkty na terenie całego kraju. Zapewniamy szybki i wygodny dla Państwa transport oraz dzięki współpracy z firmami w większości dużych miast, kompleksową obsługę na terenie całego kraju i większości krajów unii Europejskiej.