Segmentowe bramy garażowe

Bramy garażowe Beditom

Poniżej modele bram garażowych dostępnych w naszej ofercie.

Oneline (jednokrotne przetłoczenie)

Bramy garażowe Oneline

Proste, nowoczesne a zarazem niebanalne, tak najprościej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze uzyskamy ten sam rezultat – doskonałą kompozycję.

więcej

Izoline (przetłoczenia wąskie poziome)

Bramy garażowe Izoline

Bramy garażowe z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim doskonale rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do wszelkich rozwiązań architektonicznych.

więcej

Topline (bez przetłoczeń)

Bramy garażowe Topline

Brama stworzona z panela bez przetłoczeń kreuje wyjątkową atmosferę. Gustowne i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia innowacyjną architekturę i uwydatni indywidualność Twojego domu.

więcej

Classic (przetłoczenia w kasetony)

Bramy garażowe Classic

Bramy z przetłoczeniami w kształcie kasetonów prezentują się doskonale w szczególności w garażach o dużych gabarytach i są idealnym rozwiązaniem gdy chcesz uwydatnić klasyczną architekturę swojego domu.

więcej

Amsterdam (przetłoczenie jednokrotne asymetryczne)

Bramy garażowe Amsterdam

Wzór bramy Amsterdam to najnowszy model bram segmentowych, który jest odpowiedzią dla tych którzy poszukują nowych i oryginalnych rozwiązań. Unikalny, asymetryczny projekt przetłoczeń gwarantuje bramom…

więcej

Interesujący i przyciągający wygląd, rozległy wybór modeli i szczegółów wykończenia bram, możliwość lakierowania we wszystkich kolorach RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w rozmaitych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowo powstałych jak i odnawianych obiektach. Realizujemy także indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia.

Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.